fbpx
Bizi Takip Edin

Hoşgeldiniz

Kalite odaklı, genç ve dinamik ekimiz ile hayal etmeye ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.

“Kulp Ofis Sistemleri” olarak, 2000 yılında az sayıda personel ve küçük bir atölyede büyük hayallerle başladığımız yolculuğumuzda 20. yılımızdayız.

Sektörü, iş hayatının güncellemelerini ve müşterilerin taleplerini en doğru şekilde analiz edip, kendi içsel gelişimimiz ve deneyimlerimizle, sürekli büyüyen bir ivmeye sahip olmayı başardık.

Müşteri memnuniyetini öncelik kabul edip, montaj ve servis hizmeti kalitemizi maksimumda tuttuk.

Sizler ile dostluğumuzu uzun yıllardır sürdürdük. Gelişimimizde sizleri çözüm ortağı kabul ettik.

Satış, mimari tasarım, ürün tasarım, teknik planlama, sevkiyat, muhasebe gibi tüm departmanlarımız ile sizlere en doğru müşteri deneyimini yaşatmayı hedefledik.

Değişen yüzümüz, mimari destek, özel üretim opsiyonlarımız ile bir çok 20. yılı daha sizlerle taçlandırmak istiyoruz.

Her adımda yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.

Mimari Destek:

Ekibimizin mimar, iç mimar ve teknik çizim kadrosu ile isterseniz tek bir odanızı isterseniz tüm projenizin bitmiş halini en başından görüp, hayalinizdeki ofise kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman kadromuzun sizlerin taleplerini doğru analiz ederek en doğru sonuca ulaşmanız için yardıma her zaman hazırdır.

Hazır Ofisler / Özel Tasarımlar:

Farklı m2 lerde büyük ya da yetersiz görülen her alan için doğru ürün ve doğru yerleşim sağlamakta bizlere güvenebilirsiniz.

Hayalinizideki ofis; hayalinizdeki masadan ya da dolaptan geçiyor ise tasarım ekibimiz ile beklentinize cevap verebiliriz. Çünkü hayallerinize kavuşmanız bizim işimiz.

Son Söz:

“Masachi” kalitesi ile özel ürün ve mimari destek hizmetlerini aynı potada eriterek sizlerin her kulvarda çözüm ortağınız olmaya gönüllüyüz.

Yüzü değişen modern mağazalarımız, uzman personelimiz, bir çok alanda yenilenme ve ilerleme isteğimiz, en önemlisi de sizlerle birlikte her geçen gün daha büyük ve daha güçlüyüz.

× Sorularınız ve teklif almak için bize ulaşın...